Затворени сандали со бели мечки момчиња
  • Ново

Затворени сандали со бели мечки момчиња

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте му класичен сончев ден со овие солидни сандали на мечки! Работените сандали со мечки имаат фауксна кожа горната и затворање на кука и јамка во еден симпатичен дизајн кој оди заедно со кратки панталони. Гумена надворешна плоча. Затворено пети. Затворање на кука и јамка.