Редондо плажа темно виолетова ft. In. Ft. Внатрешен килим на отворено во отворено
  • Ново

Редондо плажа темно виолетова ft. In. Ft. Внатрешен килим на отворено во отворено

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Глобалната колекција на килими на „Редондо Бич“ го зрачи светското чудо. Нудејќи различни боемски обрасци и дизајни, овие парчиња се лесни за чистење и совршени и за затворено и на отворено. За да се спречи мувла и мувла, оваа колекција има поддршка од латекс на отворено. Машина ткаена со 100% полипропилен во Турција, оваа колекција има многу низок куп од 0,12 ". Овие парчиња се ветер за одржување, препорачуваме редовно празнење/занишање и истури на чистење на места. За оние пораки дамки, едноставно црево надолу со вода . Секогаш тестирајте мала површина пред да нанесете средства за чистење. Употребата на рампа за килим се препорачува за да се спречи лизгање и движење. Една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машинска ткаена во Турција. Низок куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/безбеден пат на отворено. Модерен и еклектичен, овој глобален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Темно виолетова. Нијанси на. 8 'x 10' килим за правоаголник. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементите на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционалниот куп со низок куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.