Ceaco - Томас Кинкаде - Дизни - Колекција на принцези - Четири загатки за сложувалка
  • Ново

Ceaco - Томас Кинкаде - Дизни - Колекција на принцези - Четири загатки за сложувалка

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Шарен мулит пакет на мешавини сложувалки од колекцијата Томас Кинкаде на Цеко, во која се наоѓаат колекцијата принцези на Дизни. Ceaco загатки и пакување се произведуваат од рециклирани производи од хартија. Сметајте на Ceaco за најкреативни, возбудливи и шарени загатки од 1987 година! Бонус постер вклучен во кутија. Ceaco - Thomas Kinkade - Disney - Collection Collection - Четири 500 парчиња испреплетена сложувалка. Големината на завршената загатка е 18 x 14 инчи кога е завршена. Препорачано за возраст од 12 години и повеќе години. Единствени, рачно изработени, парчиња случајни во форма. Одржливо произведени со употреба на рециклирани материјали за квалитет на врвен квалитет. Бонус, постер вклучен во кутија.