Начин да ја прославите перницата за жетва за декор, есента се јавува
  • Ново

Начин да ја прославите перницата за жетва за декор, есента се јавува

DEN 207.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бидејќи времето станува брзо и ние започнуваме да се подготвуваме за празниците, тоа се уникатни детали за нашиот начин да ја прославиме жетвата есен е повикувањето на декор перница што носи празнична топлина во вашиот дом. Совршено за додавање на сезонски допир на вашиот дом за украси, нашиот начин да славиме перница за декор на жетвата го собра најдоброто од сезоната во еден пријатна дизајн. Оваа перница со топло боја има цветен дизајн инспириран од жетва, околу пријатната порака што гласи, "Лисјата паѓаат есен се јавуваат, " и доаѓа завршено со мека граница на раб. Кога лисјата се вртат и има студ во воздухот, нашиот начин да ја прославиме жетвата есен е да се нарекува декор перница е токму она што ви треба за да го украсите вашиот дом со пад на талентот. Начин на славење на перница за декор на жетви, есента се јавува : Сезонски дизајн карактеристики се карактеризираат со цветни акценти инспирирани од жетва околу пријатната порака во која се вели : „Лисјата паѓаат есен се јавуваат“. Заврши со раб околу рабовите за посебен допир. Изработена од трајна, висококвалитетна полиестерска ткаенина. Совршено за додавање на празнична талент во софа, стол или кревет. Направено од 80% полиестерска ткаенина и 20% полнење со полиестерски влакна. Димензии : 13 "l x 13" H. Лесна грижа, место чиста со чиста, влажна крпа и благ сапун.