Лаванда цветен вештачки пролетен венец виолетова и зелена
  • Ново

Лаванда цветен вештачки пролетен венец виолетова и зелена

DEN 887.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете регален поп-боја во вашиот дом оваа пролет и лето со нашиот вештачки венец на вештачки лаванда. Одликувајќи се со реални виолетови свилени цвеќиња испреплетени со природна база на гранче. Закачете на кој било wallид или врата или користете како централен дел со вашата омилена свеќа во центарот. Карактеристики : Виолетова и бел лаванда цветен венец дизајниран со зелено зеленило Природно зелена зелена гранка за поддршка на висина за висина препорачана само за употреба во затворен простор - ако се користи на отворено место под покриена површина, не е потребно склопување - венецот доаѓа во димензии од 1 парче : дијаметар од 16 "(мерено Од најоддалечен раб до најоддалечен раб преку венецот) Внатрешни димензии : материјал (и) со дијаметар од 7 " : Полиестер/гранче/пластика/жица виолетова лаванда цветен венец со зелено зеленило. Дизајнирано со најразлични виолетови и бели цвеќиња. Природна зелена гранка од грозје за висина за виси. Препорачано само за употреба во затворен простор - ако користите на отворено место под покриена област. Мери приближно 16 инчи во дијаметар; Внатрешниот дијаметар е 7 инчи.