Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 335.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Радли е вашиот едноставен, совршен, секојдневен чевел. Со деталите за шипките на пети, и сложеното шиење на ѓонот и стилот на Еспадрил, овој чевли совршено ќе се спари со која било облека. Само фрлете го со фармерки или фустан, и подготвени сте да одите. Овие станови се изработени со кожена кожа и човечки материјали. На овој чевел се истакнува тркалезна пети. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.