Стрејт ногата на машката Вранглер опуштена вклопена столар Jeanан
  • Ново

Стрејт ногата на машката Вранглер опуштена вклопена столар Jeanан

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фармерките на столар на столар на Вранглер имаат трајни конструкции на памук и засилување на занитките. Овие фармерки доаѓаат во стандарден дизајн на столар кој вклучува јамка на чекан. Тие се дизајнирани со мешавина од памук и полиестер за мек, абсорбента материјал. Врзаната нога на Вранглер, опуштена вклопена столар Jeanан е направена за вредните мажи, на или надвор од работата. Тие се карактеризираат со трајна конструкција на памук и засилување на занитките, како и бројни џебови за складирање. Стандардниот дизајн на столар, вклучително и јамка на чекан и разноврсен стил, ги прават овие фармерки суштински додаток на секоја гардероба. Дизајнирано со мешавина од памук и полиестер за мек изглед и чувство, овие фармерки имаат лабаво седиште и бутовите со пораст на природната половината. Фармерките со директно нозе на Вранглер можат да се носат на секоја работа што бара физички труд, од градежништво, до домаќинство, до градинарство. Можете да ги носите додека работите на DIY проект во слободно време. Тие се лесни за миење и грижа, и доаѓаат во нијанси на сина и кафеава боја. Тие се 20 проценти посилни од претходните панталони на Вранглер. Работете или опуштете се во удобност додека ги носите овие меки, фармерки со права нога.