Miabellaенски женски 10kt 3-тон златен 3-ринг сет
  • Ново

Miabellaенски женски 10kt 3-тон златен 3-ринг сет

DEN 4448.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Едноставно не можете да тргнете наопаку со овој модерен три-тон сет со три тон со три тон. Изработено во бујно 10-каратско три-тон злато, овој уникатен сет на прстени има едно розово злато, бело злато и жолт златен опсег. Овој прекрасен сет на прстен е разноврсен додаток засилен со полирана завршница. Носете го овој прстен поставен заедно или како индивидуални прстени. Изработено во 10kt три-тон злато. Секоја ширина на опсегот : 1,8мм. Комбинирана ширина на опсегот : 5,4 мм. 3-тон сет со 3 прстени. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.