Кабел плетено реверзибилно фрлање на руно, 50 x60
  • Ново

Кабел плетено реверзибилно фрлање на руно, 50 x60

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова уникатно поволни цени за плетење со природно памук е погодно за сите сезони. Многу е топло, но нема да биде премногу жешко. Clainебето е широко користено како ќебе за кревети, софа ќебе, ТВ ќебе, ќебе за седиште и ќебе за спиење, и на отворено и во затворено. Одлична термичка способност за изолација, ве одржува топло додека ви обезбедува меко и нежно допирање. Користете засилени рабови произведуваат во нашите памучни плетени ќебиња за фрлање за да спречите разоткривање, што ги прави нашите ќебиња потрајни. Користете ја торбата за перење, машината миење под 30 celcius ладна вода на нежен циклус. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку поразлична од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени договори за кабелски плетено реверзибилно фрлање на руно, 50 "x 60" димензија : 50 "x 60". Супер меко и цврсто ткаење памук фрлано ќебе. 100% природен памук. Засилен дизајн на рабовите за да се спречи разоткривање. Останете топло во зима и лето климатизација. Машина за перење. Може да се користи во кревет, кауч тросед и патување. Содржина на пакет : 1 x Фрли ќебе.