Georgeорџ Машки и големи машки рамни предни шорцеви, 7 ”инсејм, големини 28-54
  • Ново

Georgeорџ Машки и големи машки рамни предни шорцеви, 7 ”инсејм, големини 28-54

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разновиден и убав за него. Овие рамни предни шорцеви од Georgeорџ го комплетираат вашиот изглед на топло време со својот удобен дизајн и ткаенина за мешање на истегнување за леснотија на движење. Совршено за активности за викенд, овие машки шорцеви се пар со поло кошули, кошули со копчиња и цврста памучна маичка со вашите омилени патики. Ockебовите на страните и грбот се погодни за да ги држите вашите мали најважни работи кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина 32. Одговара : Опуштено вклопување. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : рамен фронт; истегнување ткаенина; јамки на појас. Машки рамни предни шорцеви од Georgeорџ.