Без граници женски памук спанде хипстер
  • Ново

Без граници женски памук спанде хипстер

DEN 173.92

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Апсолутно ќе го сакате ова без граници памук/спандекс хипстер. Мазната еластична лента за половината е супер удобна и целото цветно печатење е шарено и забавно. Убавата трим на чипка додава убав женски детал на овој одличен стил на фитинг. • Достапно во основни и модни бои.