Модни чорапи за мажи
  • Ново

Модни чорапи за мажи

DEN 191.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

And1 3 Pack Crew Crowrestide Collection Experience Premium Comfort и Ultimate Intle And Fit со и 1 машки 3 чорапи за собирање на пакети. Одликувајќи се со ултра мазен цвест на пети за еластично, удобно вклопување низ прстите, овие модни чорапи со должина на екипажот се конструирани за најдобро можно вклопување. Дизајнирани со засилена потпетица и пети, овие чорапи работат за да ги заштитат нозете против секојдневно влијание, апсорбирање и намалување на триењето . Секоја пакет вклучува 3 уникатни шарени дизајни, за да ги задржиме и надвор од теренот . Трајни и 1 чорапи нудат дополнителна предност на стрии за удобност, карактеристика на еластичност што овозможува постојан, сигурен вклопување што е одлично за секојдневно носење. Без разлика дали сте во игра или во мирување, овие и 1 чорапи обезбедуваат утеха и засилување на нозете. Сметајте на и 1 за да ја испорачате исклучителната удобност што ја барате, супериорната вклопување што ја заслужувате и thedistinctivestyle што ги сакате со овие стилски чорапи во силуета со должина на екипажот.