Skywalker Trampoline Sports Arena Game k
  • Ново

Skywalker Trampoline Sports Arena Game k

DEN 4020.96

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплетот за игри на Skywalker Trampolines е совршен додаток за вашата брануваа! Овој комплет има игра со троен удар и игра со отскокнување. И двете игри лесно се прикачуваат на страната на вашата брануваа и се совршени за деца кои сакаат да го вежбаат своето фаќање и фрлање. Вклучен е и чувар на резултат, што додава на пријателскиот натпревар. Овој комплет за додатоци е совршен додаток на која било брануваа! Skywalker Trampolines Foss Chit Game : Играта за фрлање Triple торба лесно се вклопува помеѓу столбовите за куќиште. Играта за отскокнување обезбедува часови на фрлање и забава. Чувар на резултат додава на натпреварот. Одвојниот дизајн ја прави инсталацијата и складирањето брзо и лесно.