Тешка тежина сатенски никел туш кади
  • Ново

Тешка тежина сатенски никел туш кади

DEN 345.44

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте ги и организирајте ги сите ваши најважни туш во овој кади за туширање. Направено од тешка тежина од сатен никел, позлатен челик, има две полици за складирање на сунѓери, шишиња шампони и други додатоци за бања. Долните куки ви овозможуваат да чувате две жилети, со централен послужавник за да чувате шипка сапун корисен и чист помеѓу миењата. Убаво координира со сатенски никел тела и додатоци. Видливо и достапно : Сè е во право на вашите прсти! 2 полици за да организирате шампони и услови за шише, сапуни, крем, со сапун сад за да се задржи шипката на рака. Корпи за само-исцедување- Секоја полица има дизајн на отворена жица што овозможува водата брзо и слободно да минува, одржувајќи ги сите додатоци за бања и туш суви и чисти. Вградени куки и сапун сапун : две пониски куки за држење на лофуми, со централен сапун за сапун за да се задржи шипката од сапун чист и сув. Дизајнирано да сака и последно : Направено од челик докажан од 'рѓа со елегантна финиш на сатен никел.