Кралицата на морнарицата на кревети од руно - мека лесна плишана пријатна ќебе микрофибер, 77 x81
  • Ново

Кралицата на морнарицата на кревети од руно - мека лесна плишана пријатна ќебе микрофибер, 77 x81

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

JML е посветен на производство на висококвалитетни фланелни ќебиња. Размислуваме од гледна точка на клиентите и ги задоволуваме нивните потреби со постојано ажурирање на производи. Во исто време, ние постојано истражуваме и развиваме нови производи . Flебето од фланел руно е неопходна ставка во вашиот дом, особено кога се чувствувате студено во зима, ќебето од руно ќе ве придружува и ќе ви донесе доволно топлина. Димензијата на ќебето е доволно голема за да го покриете целото тело и ќе ве натера да се чувствувате безбедно. Мека текстура : Flебето на фланелно руно на JML е направено од 100% полиестер за микрофибер, ќе се чувствувате пријатно и топло со тоа што ќе го допрете. Нашето ќебе за руно може да се користи повеќе пати многу години заради неговиот добар квалитет . Декоратор на простории : Разновидноста на боите и големините ви овозможува да имате повеќе избори, според различни стилови на декорација и лични преференци за да ги купите вашите омилени ќебиња. Blебето на руно на JML може да го направи вашиот дом поелегантен . топла сцена : ќебето од руно може да го направи вашиот дом потопол кога ќе легнете на троседот и да го покриете ќебето за руно со вашата loveубов . Разновидност на ќебе : Кога развиваме ќебиња од руно, ќе размислиме и Искуство на клиентите. Постојат 8 бои и 2 големини достапни за клиентите. Сива, морнарица сина, црна, розова, розова, бургундска, кафеава и виолетова, кралица (77 "x 81"), крал (79 "x 89") . разноврсна : воведете крајна топлина и удобност во вашиот декор со овој класик Фрли ќебе од ЈМЛ. Достапно во 2 големини и осум бои, ова ќебе JML е многу разноврсно. Без разлика дали гледате ТВ серија со кригла врело чоколадо на каучот или уживате во дополнителен слој на топлина на вашиот кревет додека спиете, ова супер пријатно ќебе е совршен придружник . Лесно се мие : Ставете го во машината за перење Со ладна вода, а потоа користете ја фен за да се исуши на ниска температура или суво на воздухот. За да ги спречите ќебињата да се истрошат, треба да се обидете да ги избегнете миењето со друга облека.