Крпи за бања, хотел и спа -густина руно избледени отпорни на пешкири за бања, сива боја
  • Ново

Крпи за бања, хотел и спа -густина руно избледени отпорни на пешкири за бања, сива боја

DEN 559.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мека кадифен руно крпа постави 6 парчиња 27 x 55 инчи крпа за капење. Крпите за бања се изработени од микрофибер. Анти-статички, без бледнее, брчки и отпорни на смалување. Супер меко и мазно со кадифен руно. Крпите за бања се компактни, лесни и екстра меки, лесни за спроведување кога одите за теретана, јога, пливање, кампување, пешачење, плажа. Мека кадифен руно крпа постави 6 парчиња 27 x 55 инчи крпа за капење. Крпите за бања се изработени од микрофибер. Анти-статички, без бледнее, брчки и отпорни на смалување. Супер меко и мазно со кадифен руно. Крпите за бања се компактни, лесни и екстра меки, лесни за спроведување кога одите за теретана, јога, пливање, кампување, пешачење, плажа.