Поставено парче за пешкири за бања, карирани полиестер хотел и спа крпи за бања, 30 60
  • Ново

Поставено парче за пешкири за бања, карирани полиестер хотел и спа крпи за бања, 30 60

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен подарок за крпи за бања за сите крпи за капење се одлични за сите површини затоа што тие се меки, издржливи и без гребење. Микрофибер е најдобриот пример за чистење затоа што е супер мек и абсорбента и нема да гребе кога се користи правилно. Врвниот степен на дневна удобност се заокружува во сетот за пешкири за бања со висока густина и доживува луксузна удобност секој ден. Нашите крпи за бања ја обезбедуваат целата апсорпција и допирливо мека текстура што ја сакате и се совршено големини за прикривање по заживување на тушот. Со јасна нијанса, идеален натпревар за вашиот господар или гостински бањи. Совршен подарок за крпи за бања за сите крпи за капење се одлични за сите површини затоа што тие се меки, издржливи и без гребење. Микрофибер е најдобриот пример за чистење затоа што е супер мек и абсорбента и нема да гребе кога се користи правилно. Врвниот степен на дневна удобност се заокружува во сетот за пешкири за бања со висока густина и доживува луксузна удобност секој ден. Нашите крпи за бања ја обезбедуваат целата апсорпција и допирливо мека текстура што ја сакате и се совршено големини за прикривање по заживување на тушот. Со јасна нијанса, идеален натпревар за вашиот господар или гостински бањи.