Големина на куки за риболов со светлина на светло -жичана жица од осак патека - пакет - пакет
  • Ново

Големина на куки за риболов со светлина на светло -жичана жица од осак патека - пакет - пакет

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Куките на Озарк Траил Бајтолдер се најисплатливиот начин да ја задржите мамката таму каде што припаѓа. Со две шипки за да ја држите мамката во место, куката нуди исклучителна пенетрација. Секој арсенал на рибарот во живо на мамка треба да ја вклучи куката за бронзена боја на Озарк Траил. Оваа кука доаѓа во најразлични големини за да ги исполни вашите специфични барања за риболов.15 Пакет совршено за широк спектар на живи мамки. Одлична пенетрација. 2 парчиња парчиња за да се задржи мамката во место. Големина 2 кука. 15 куки по пакет.