Килим од областа на лентата за домашна лента за дома, црно -бело
  • Ново

Килим од областа на лентата за домашна лента за дома, црно -бело

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете го вашиот простор за живеење со килим од областа на лентата. Покријте ги сите флеки на вашиот тепих или направете ги подовите од тврдо дрво да се чувствуваат пријатно со мекото и луксузно чувство на килим. Современиот и елегантен дизајн ќе додаде допир на елеганција на кој било декор. Колички од областа на лентата за домашна лента од Сомерсет, црно -бело : Стил : Обичен современ, традиционален гроздобер. Боја : Црно -бело. Дизајн : Бретон лента. Материјали : 100 проценти полипропилен сет на топлина. Материјал за поддршка : полиестер. Упатства за чистење : Препорачано чистење на суво чистење. Машински изработени. Отпорен на дамки. Направено во Турција.