Уметнички ткајачи крем за јаглен од јаглен, ft.
  • Ново

Уметнички ткајачи крем за јаглен од јаглен, ft.

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете текстура во вашиот боемски простор за живеење со пријатните килими на колекцијата Бетина. Со геометриски линеарни обрасци на јаглен, овие глобални акценти сигурно служат како поканувачка фокусна точка во вашиот простор. Идеално за забавни простори за живеење или креативни канцеларии. Машина ткаена во мисирка со 100% полипропилен и кадифен куп од 1,18 инчи. Место чисто со бела крпа. Се препорачува подлога за килими за да се спречи лизгање и движење. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Кадифен куп. Дебелина : 1,18 ". Разновидност на големина и бои на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски изглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за високо Сообраќајните области на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Функционалниот кадифен куп овозможува удобно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги изградувате влезовите. Чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво на мала површина. Препорачано е подлога за килим.