Блок -прозорец собата затемнувајќи го Громатскиот панел за завеси на панелот од кафеава 52 95
  • Ново

Блок -прозорец собата затемнувајќи го Громатскиот панел за завеси на панелот од кафеава 52 95

DEN 302.40

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Затемнувачките панели за затемнување на прозорецот за блокирање се изработени од полиестерски материјал за мекост и издржливост што спречува сончева светлина да влезе во вашиот дом, значително ја затемнува просторијата и обезбедува целосна приватност. Дизајнот на гром ги прави панелите за прозорци лесни за непречено и лизгање. Погодно е за спалната соба, дневна соба, трпезарија, канцеларија или други јавни места. Измијте со рака во ладна вода или машина за миење одделно на ниски температури. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку различна од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени за блокирање на прозорецот затемнувајќи ги прекрасните панели за завеси во сет од 2 содржина на ткаенини : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 42 "x 63", 42 "x 84", 42 "x 95", 52 "x 63", 52 "x 84", 52 "x 95". Громите што одговараат на завесата за завеси до внатрешниот дијаметар од 1,6 ". Собата затемнување блокира 70% -90% од светлината додека ја заштитува приватноста. Пакет Вклучен : 2 x Панели за завеси за прозорец.