Лафи Тафи банана, цреша и кисело јаболко за забавни големини торбички за куќи lbs најголемиот дел од куќиштето
  • Ново

Лафи Тафи банана, цреша и кисело јаболко за забавни големини торбички за куќи lbs најголемиот дел од куќиштето

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Купете го Лафи Тафи во оваа забавна големина 34 lb најголемиот дел за да имате многу за Ноќта на вештерките, забавите и соработниците. Постојат околу 1.579 парчиња по случај. Овие мини џвакани бонбони се индивидуално завиткани во обоени торбички поврзани со неговиот вкус - банана, цреша и кисело јаболко. Вкусно строго, Лафи Тафи е познат по својата џвакана текстура, најразлични забавни овошни вкусови и чудни шеги на секој обвивка. Со нашиот асортиман на најголемиот дел од Тафи Тафи, ќе бидете подготвени за многу забавни периоди што доаѓаат. 34 lb најголемиот дел. 3 овошни вкусови. Индивидуално завиткани. Без глутен. Кошер.