Barbell lb гума, тој глуни сет, - lb со решетката
  • Ново

Barbell lb гума, тој глуни сет, - lb со решетката

DEN 3039.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете се нагоре и останете организирани со сетот на Cap Barbell 200 lb, обложени со глувци. Овој сет е исклучително разноврсен и може да се користи за широк спектар на мускулни групи. Комплетниот гарнир со капаче на капачето е направен со висококвалитетно, леано железо и издржлив слој. Облогата помага во заштитата на подовите и опремата од потенцијално оштетување. Ергономските рачки се направени од цврст челик за додадена издржливост. Секоја гира е дизајнирана со уникатна, шестоаголна форма за да ги спречи да се тркалаат. Овој сет вклучува пар глувци од 10 фунти, пар од гира од 15 фунти, пар глувци од 20 фунти, пар од гира од 25 фунти, пар од гира од 30 фунти и двостепена решетка за глувци до Чувајте ги сите! Забележете, содржината на оваа ставка се испорачува во повеќе кутии. Поради големината и тежината на кутиите во овој сет, датумите на испорака/времињата може да се разликуваат. Ве молиме, очекувајте одложување помеѓу кутиите. Ако доживеете било какво прашање со вашиот производ или испорака, ве молиме слободно посетете се на Cap Barbell на Custort Service@ или 1-877-227-0955 капа Барбел 200 lb обложен со глувци, 10-30 lb со решетката : обложена хексадеци Поставете со решетката. Комплетот вклучува тегови од 10 - 30 lb и решетката за складирање на капачето за капа. Направено од цврсто леано железо со челични рачки. Може да се користи за широк спектар на мускулни групи. Шестоаголниот облик на овие гира е дизајниран да ги спречи тркалачките гира. Глупавите се обложени за да помогнат во заштитата на подовите и опремата. 30-дневна гаранција.