Пинк пајак веб -трепки за Ноќта на вештерките
  • Ново

Пинк пајак веб -трепки за Ноќта на вештерките

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пајаците може да бидат плашливи, но тоа не значи дека не можат да бидат прилично. Овие трепки на Fushcia Spider Web докажуваат дека можете да направите секоја пригода симпатична кога ги користите вистинските додатоци. Дајте ново значење на фразата "poppenping " со овој сет на розови сјајни трепки на пајакот и лепак. Вашиот изглед нема да биде целосен без овој пенлив допир. Пинк пајак веб -трепки Додаток за Ноќта на вештерките : Вклучува : Костуми за трепки. Содржина на ткаенина : Синтетички влакна. Упатства за нега : Spot Clean. Возрасни жени. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.