Комплет LED Bower: RGB, бело и специјални ефекти за брилијантно создавање содржина
  • Ново

Комплет LED Bower: RGB, бело и специјални ефекти за брилијантно создавање содржина

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направете го местото светло! Овој мултифункционален комплет за осветлување со содржина на Bower 2-пакет ви овозможува да го направите центарот на вниманието само онака како што сакате. Двете светла имаат шест (6) RGB бои, три (3) режими на бела светлина и многу режими на специјален ефект како транзиција, три-циклус, трепкање и мулти. Светлата на панелот секој доаѓа со преклопен статив што овозможува компактно складирање. Тие се протегаат на 46-инчи и пропаѓаат на 21-инчи. Триподите исто така имаат лесни за употреба копчиња за продолжување. Светлата се способни да обезбедат прилагоден агол на светлина за совршено поставување. Далечинскиот управувач во линија ви овозможува да го прилагодите осветлувањето со возење велосипед преку достапните опции. Идеално за преноси во живо, видеа, социјални медиуми, фотографија на портрети и многу повеќе. Изберете од шест (6) различни RGB бои, три (3) режими на бела светлина, разни режими на осветлување на специјален ефект RGB и прилагодлива осветленост. Склоплив статив (15,5 инчи во затворена позиција) продавници погодно. Прилагодлива висина се протега од 21-инчи до 46-инчи (подот до врвот на светлината). USB-напојување не бара батерија. Работи со повеќето уреди кои имаат USB порт, како што се лаптоп, компјутер, USB Wallид полнач, банка за напојување, итн. Стил : WA-CLKRGB2. LED светлосен панел со далечински управувач (x2). Прилагодлива осветленост . далечински управувач. (3) режими на бела светлина. Различни режими за осветлување на специјален ефект RGB. Работи со повеќето уреди кои имаат USB порта. Упатство за користење. Наменето за создавање содржина, видео повици, фотографија/видео и многу повеќе . (6) различни RGB бои. Вклучува две (2) светла/ две (2) статив. Склопувачки стативи. 46-инчен статив за проширување (x2). USB-напојување не бара батерија. Стил : wa-clkrgb2.