Облечен фустан без цвеќиња на Liv & Lottie Junior
  • Ново

Облечен фустан без цвеќиња на Liv & Lottie Junior

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Немајте ништо друго освен забавно во овој флертен цветен изглед совршен за датум за бранч! Liv лесна. Должина : мини; хитови на бутот. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави; Шпагети ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Силуета на Babydoll; прилагодливи ленти; пресек назад; трепка полите. Необичен цветен фустан без ракави на јуниор од Лив и Лоти.