Женски ринг-памук памук нано-т маица SL
  • Ново

Женски ринг-памук памук нано-т маица SL

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4,5 мл., Пред-смарт 100% памук на рингспун, 26 синглови и странични за женски фитдубле јака од игла, ракави и долниот дел од ребрата на вратот на ребрата, Hanes Womens 100% Ringspun памук нано-Т маица SL04 (5 пакет).