GreatBigCanvas Под морето VII од Gia Graham Silver Pink 36 in. W 36 внатре.
  • Ново

GreatBigCanvas Под морето VII од Gia Graham Silver Pink 36 in. W 36 внатре.

DEN 639.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличното големо платно ви носи "под морето vii " од Гиа Греам. Ова привлечно 36 "x 36 " музеј-квалитет завиткано платно го комплиментира вашиот дом или канцеларија. Ова првенствено сребро и розово крајбрежно парче уметничко дело може да додаде само малку повеќе во вашата веќе убава просторија. Секое парче има ширина од 1,25 и е подготвено да се обеси со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатено грб (без прашина или главни делови). Тој е дизајниран да виси тешко и е супер лесен за прикажување. Архивски мастила отпорни на избледени, отпорни на УВ, печатени на хартија од уметник. Изградена цврста и подготвена да се дружи со претходно инсталиран висички хардвер и тврдо запечатен грб (без прашина или главни делови). Направени по нарачка и собрани со рака.