Доминација на рингла во индустријата Худи xxxlarge црна црвена боја
  • Ново

Доминација на рингла во индустријата Худи xxxlarge црна црвена боја

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова опуштено вклопување по поштенски качулка има рингла. Екран за лого во 1977 година, отпечатен на предните лево градите. Воените инспирирани висечки ракавици штит и ленти на десната рака и логото за печатење на екранот во доминацијата во индустријата на грб. Доаѓа со целосен џеб за гаџети пред себе. Дебел памук/полиестер измешано руно. Доминација на доминација во индустријата : Опуштено вклопување по поштенски качулка. Памук/полиестер измешано руно. Удобен дизајн.