Менс 6. мл. Ултра памучен пик поло пало
  • Ново

Менс 6. мл. Ултра памучен пик поло пало

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук; Sport Grey е 90% памук, 10% полиестер; Темниот Хедер е 50% памук, 50% полиестер; јака и манжетни за заварување; Плакета со три копчиња со копчиња од дрво; Двојно-игла зашивање низ целиот; Гилдан Менс 6,5 мл. Ултра памучен пик поло 10 пакет.