Компактен ранец на Пиколо
  • Ново

Компактен ранец на Пиколо

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ранецот Вентура Пиколо е ултра лесен и компактен. Торбата е самостојна во сопствената торбичка што лесно се вклопува во џеб на велосипедска маичка. Направено од лесен најлон. Вентура Пиколо Компактен ранец : Ултра светло преклопен ранец за итни случаи. Само 178 грама и набори во 6 "x 4" x 1,5 "во задниот дел. 3 прегради. Ремен на градниот кош за дополнителна безбедност. Том од 21 литри.