Менс еластично без лизгање ПИНСК
  • Ново

Менс еластично без лизгање ПИНСК

DEN 299.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Менс еластично без лизгање "Пин клип " y назад суспензии со кожа трим за возрасно - бело (достапно во 2 бои) . игла во клипот. Ова е она што го прави нашиот клип за клип за прилагодување на клипот „без лизгање“ толку одлично. Дали некогаш се сеќавате кога ги подигнувате вашите суспензии низ куќата или околу алатките во гаражата над тие шанси и завршува? Заборавете на тоа време. Состојбата за прилагодување на клипот без клип за лизгање ќе ги намали вашите шанси за некогаш случајно да се лизнете додека седите на вашиот кауч. Само направете го она што треба да го направите без двоумење! Mens Elastic No Slip "Pin Clip" y Back Sustanders со кожна облога за возрасни - бело (достапно во 2 бои). Предавачи на Y-назад : Одлично решение за одржување на пантолоните без да се грижите за тоа што суспензиите ќе станат искинати и раскинати по кратко време, еластичниот клип за капки за игли на Hold'Em, комбинирајте го најдобриот безбеден квалитет и вечен квалитет . Висока -Калитет Конструкција : Стручно изработен од највисок квалитет на еластичен материјал со 100% оригинални кожни вкрстени клипови и капки, овие широки суспензии од 1,25 инчи обезбедуваат совршен спој на удобност и издржливост . Затворање на пинот : Нема повеќе загрижувачки за отворањето на вашите суспензии Додека се движите наоколу. Капните клипови на овие суспензии се опремени со затворање на пинот внатре за да обезбедат максимално држење на дури и дебели ткаенини без да се пуштаат лабаво . Софистициран изглед : Облечете се каков било вид облека со овие клипови со иглички за игли од Y, без разлика дали ќе одите работа, училиште, посебна пригода или настан. Доставувајќи софистициран изглед, тие додаваат совршен завршен допир на која било облека . Одлична идеја за подароци : Еластичните суспензии на Hold'em на y-back се испорачуваат во импресивно пакување на кутии за подароци за лесно давање подароци за да можете да изненадите некој од вашите сакани членови на семејството и пријатели, како што се вашиот сопруг, син, татко или момче.