Единствено маслиново масло од Вита
  • Ново

Единствено маслиново масло од Вита

DEN 92.80

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ја смирува сувата зимска кожа! Повеќе од две илјади години маслиновото масло се користи како природно средство за чистење и навлажнување на кожата. Единствениот сапун на Vita е збогатен со Колавита екстра девственото маслиново масло и други природни состојки. Резултатот е благ сапун што нежно ја чисти кожата, оставајќи ја мека, хидрирана и деликатно миризлива. Благодарение на квалитетот и чистотата на состојките во единствено-вита, се препорачува за употреба од сите типови кожа. Никогаш не тестирани на животни. Произведено во Фиренца, Италија. Единствено маслиново масло Вита.