Berkley PowerBait Maxscent Flatnose revers rewerk Shad риболов мека мамка
  • Ново

Berkley PowerBait Maxscent Flatnose revers rewerk Shad риболов мека мамка

DEN 208.64

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Power Bait Max Scent линија на мамки Ослободете супер-наполнето поле за мирис што привлекува риба на начин што никогаш порано не се видело. Овој нов нов материјал е совршен за презентации на финеси со ултра-реалистичка текстура и природни мат бои за да се измами најтешко за фаќање риби. Мекиот, но сепак издржлив материјал предвидува активности слични на животот и полесното приклучување што произведуваат повеќе риби на секоја мамка. Lifeивотот како опашката имитира лесен плен риба за повеќе апликации за финеси. Разновиден дизајн на поголем профил. Риба бестежинска близу до горниот дел од водата или со вметнување тегови за да се спушти во тешкиот капак. Компресиран рамен нос за подобра улица на пукање со пукање. Целокупниот нов материјал ослободува супер-наполнет мирис на миризба што привлекува риба на начин што досега не се видел.