16 OD 1 8 ID 1 2 P Шеврон Архитектонско одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕД МЕДАЛОН МЕДАЛОН, Антички бронза
  • Ново

16 OD 1 8 ID 1 2 P Шеврон Архитектонско одделение ПВЦ ПИВК ПИРКЕД МЕДАЛОН МЕДАЛОН, Антички бронза

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите метални медалјони со четкани метални метални не само што траат, туку нудат најголема елегантна украс за вашиот дом. ПВЦ материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање на производ, додека сопствената рачна завршена метална текстура ви нуди софистицирана фокусна точка што ја барате. Димензии : 16 "OD X 4 1/8" ID X 1/2 "стр. Единствени и реални четкани метални завршувања. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот, како парче изјава за таванот, или како A. Wallиден мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготрајно. Достапни се современи, современи и елегантни опции.