Расел со долги ракави пулвер опуштено вклопување пакет со качулка
  • Ново

Расел со долги ракави пулвер опуштено вклопување пакет со качулка

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа худи со пусел технолошки пуловер носи утеха и перформанси на ново ниво. Со класичен изглед и опуштено вклопување, брзо ќе стане ваша кошула. Оваа разноврсна качулка за пуловер е совршена за активности на отворено и може да се справи со загреаните, ладни падови и сите часови помеѓу. Со аспиратор за дополнителна покриеност и топло завршување на руно, овој активен слој прави одличен додаток на вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. прицврстен аспиратор. Стил на пуловер. Долги ракави. Џеб со патент од страничен цвест. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Активното машко руно пуловер Худи од Расел.