Машка облека за машка облека со облека од руно, дуксер, големини S-3XL
  • Ново

Машка облека за машка облека со облека од руно, дуксер, големини S-3XL

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дел од новата колекција Hanes Comfortwash®, оваа гроздобер измиена, облечена облечена руно качулка се чувствува добро како што изгледа. 7.2-Оз. Платено од памук, руно е супер меко и удобно. Гроздобер измиен и облека обоена за ретро изглед и чувство. Нема удобност за намалување за зависно вклопување миење по миењето. Twill Drawcord и Jersey го нарекоа Худ. Етикета Twill. Двоен, вратот со покривка со рамен јака што ја чува својата форма. Достапно во најразлични бои. Памук извори од американски фарми. Мешавината со облека за удобност од машка облека со машка облека, памучна мешавина од памук е супер мека и удобна . гроздобер измиена и облека обоена за ретро изглед и чувство . нема удобност за смалување за зависно вклопување по миење.