Бесплатно склопување машки панталони со плетени џогерски панталони
  • Ново

Бесплатно склопување машки панталони со плетени џогерски панталони

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Работата до викендот е покриена со плетени панталони за џогер со бесплатни склопување во ладна мешавина од памук со финиш. Дизајнот за повлекување со прилагодливо влечење овозможува удобно вклопување додека ги спарувате овие машки џогири со маица поставена под вашата омилена кошула на копчето за опуштен изглед. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/30% рециклиран полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. fit : опуштена, малку заострена нога. Inseam : 29-1/2 ”Inseam. Затворање : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност; Внатрешно влечење. Ockебови : 2 предни џебови за поштенски патенти, 1 задниот џеб. Карактеристики : Twill плетено тело; Контрастни ленти; Faux лета; Детали за предниот цвест. Машки плетени панталони од бесплатно собрание.