Ournourneуни колекција женска констанца тока тркалење на пети Мери Janeејн Флас
  • Ново

Ournourneуни колекција женска констанца тока тркалење на пети Мери Janeејн Флас

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирање на станот Мери Janeејн, колекцијата Констанца од Journee. Оваа тркалезна пети стан има сјајна веганска кожа преполн со закопчани ленти на вампир и глужд за свеж спин. Ниска блок -потпетица спарена со подножјето со подножје го завршува изгледот за суптилен лифт и удобно вклопување. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.