Women'sенски секвенци без ракав без ракави туту тул миди фустан
  • Ново

Women'sенски секвенци без ракав без ракави туту тул миди фустан

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Women'sенски секвенци без ракав без ракави Tutu Tulle Midi Fasure This A-Line фустан е погоден за целото тело. Сјајните sequins создаваат елегантно тело без ракави на површината на врвна плетена ткаенина. 100% полиестерска постава : 95% полиестер 5% спандекс. Сјајна секвенца. Прикријте го патентот назад. Тркалезен врат. Без ракави. Женски фустан. Миење на рака со слични бои, железо на тивок оган. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 36 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи мерења на X-мали. Мерења (во инчи) Меѓународна големина- - grath на градите - Girth на половината Вкупна должина 32 5/8 - 27 1/8 - 47 S 34 5/8 - 29 1/8 - 47 4/8m - 36 5/8 - 31 1/8 - 47 7/8 L - - 39 6/8 - 34 2/8 - 48 2/8xl 42 7/8 - 37 3/8 - 48 5/8.