Полиран опсег со титаниум и црна IP позлатена
  • Ново

Полиран опсег со титаниум и црна IP позлатена

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој впечатлив бенд е одличен избор кој претпочита драматичен смел изглед. Извадена од титаниум, овој опсег широк 6мм се одликува со црна IP-позлатена жица дизајн за елегантен изглед. Овој зачудувачки опсег е достапен во големината на прстите 10.5.Метална тежина : 2,27 грамсјерва тип : модернинг стил : жлебна свадбена бандгенда : унисексметал : титаниметална боја : засадување : црна IP-позлатена материјал : црна жица со ширина на вметнување на жица : 6mmring Големина : 10,5