Munchkin by Stride Rite Benett Baby Boy Casues чевли
  • Ново

Munchkin by Stride Rite Benett Baby Boy Casues чевли

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За модерните малечки кои се подготвени за своите први чекори, чевлите за прв пат на Бенет дава изјава со смели бои и трендовски детали. Изграден за да смести широки ширини исто така, Бенет е лесен и флексибилен, така што чевлите не се само стилски, туку и практични. Munckin од SR360 Бенет бебе момче обични чевли (момчиња за новороденчиња).