Garanimals бебе девојче и дете девојче солидна маица со долги ракави со ребрести, големини 12м-5Т
  • Ново

Garanimals бебе девојче и дете девојче солидна маица со долги ракави со ребрести, големини 12м-5Т

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобно додавање на гардеробата на вашето бебе или девојче од мали деца! За еден симпатичен изглед, започнете овде со овој Garanimals Long Relle Tee со лесен за носење, стил на пулвер, кој удобно се спарува со нејзините други омилени панталони или хеланки. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Трим на работ на зелена салата на манжетни и полите. Долга маичка на девојчињата за бебиња и мали деца од Гаранималс.