Момци со лесни бебиња и мали деца газ, големини 12м-5Т
  • Ново

Момци со лесни бебиња и мали деца газ, големини 12м-5Т

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Почнувајќи го денот во кул и удобен стил со шорцеви од газа на лесен-пит. Без напор, со стилизирање на влечење и прилагодлива половината за влечење, овие шорцеви имаат опуштено вклопување и ленти за сите. Пробајте ги со омилениот мета или резервоар и тој ќе биде поставен за денот. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со влечење на половината. Ockебови : две странични џебови; Еден заварен џеб. Карактеристики : Faux Fly; сите ленти. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Момци за бебиња и мали деца газираат шорцеви од лесно-пит.