Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Крајниот стан без напор е тука, Revvel од Brinley Co. А лепенка и текстурирана веганска кожа нагоре ја обликуваат оваа силуета за лизгање. Хардверскиот акцент на VAMP додава класична завршница, а тркалезниот пети го усовршува изгледот. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.