Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 703.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алина, слајд-верзија на нашите секојдневни лекари. Овој дизајн без грб од страна на Brinley Co. дава какви било ретро-вибрации со облека со вештачки одбрани, цевки на пети и детали за изрез. Мала наредена потпетица и постепено подножје, изгледот за удобност што одржува софистициран изглед. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.