Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Начин да го прославите Денот на мајката мека кадифен перница најдобра мајка : Забава и празнична кадифен перница. Доаѓа во мека сина боја. Извезена со „Најдобрата мајка на светот“ на предната страна за да му пренесе порака на loveубовта кон мама. Направено од висококвалитетен и супер мек кадифен материјал, кој е мек на допир и совршен за гушкање. Плишана е текстура што ја прави оваа перница дополнителна посебна. Ќе направи уникатен и празничен додаток на вашиот d? Cor. Идеално за поставување на кауч, кревет или стол или каде било околу куќата . начин за славење на брендот. Денот на мајката. Боја : Сина. Материјал : Полиестерска ткаенина и полнење со полиестерски влакна. Димензии на производот : Приближно. 19 ”l x 19” W. Model # : KY934421-B.