Патриотски празник на Мики Маус Светли ѓердан, унисекс, разнобојно
  • Ново

Патриотски празник на Мики Маус Светли ѓердан, унисекс, разнобојно

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Начин да го прославите патриотскиот празник осветлете го ѓердан од Mickey Mickey Muse. Осветлете ја ноќта со овој патриотски ѓердан на Мики Маус! Одликувајќи се со црвени, бели и сини starsвезди кои трепкаат и сјаат, овие ѓердани се забавна алтернатива за огномет за малите. Подарете ги како забави за забави, така што сите ваши гости можат да заблескаат посветло од огномет! Вклучува батерии. Ѓердан се запали. Патриотски тематски со црвена, бела, сина. Унисекс и за возраст од 3 и повеќе години. Координира со Мики Маус. Батерии вклучени со ѓердан.