JewelersClub Carat T.W. Бела дијамант Стерлинг Сребрен 2-парчен loveубовен јазол сет
  • Ново

JewelersClub Carat T.W. Бела дијамант Стерлинг Сребрен 2-парчен loveубовен јазол сет

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога станува збор за пронаоѓање на совршен подарок за вашиот партнер што сака накит, изборот на пенлив сет како овој оригинален ѓердан од дијаманти и сетот за обетки е најдобриот начин да се оди. Без разлика дали таа сака да направи неверојатен влез со сите 2 парчиња одеднаш или претпочита повеќе непогоден стил, колекцијата на прекрасни скапоцени камења секогаш ќе го освои своето срце. На крајот на краиштата, овој оригинален сет на ѓердан и обетки од дијаманти е дизајниран со блескава декаденција што ќе ја натера да се чувствува луксузно од глава до пети. 1/5 CTW дијамант. Направено од 0,925 Стерлинг сребро. Вклучува појавување на обетки од loveубовен јазол и приврзок со 18 "ланец. Измабен на светла сјај. Притиснете го затворањето.