Северна Дакота со 16-унца Травел Тумблер со метална обвивка
  • Ново

Северна Дакота со 16-унца Травел Тумблер со метална обвивка

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Tumbler на NCAA со 16 унца со металик обвивка има брилијантна метална обвивка од 360 степени. Исто така, има капа на печатот отпорен на истурање и се вклопува во речиси секој држач за чаши за возила. NCAA Северна Дакота со 16-унца патувач за патувања со метална обвивка : Официјално лиценциран. Капацитет : 16 мл. Не'рѓосувачки челик. Совршен за fansубителите на спортот. Се одликува со лого и бои на тимот.